PRODUKTY A SLUŽBY
 
 Nabizíme
 


Viphone je služba založená na principu „hostování“ vzdálené virtuální telefonní ústředny, který umožňuje plnohodnotnou náhradu telefonních ústředen nebo stávající telefonní ústředny významně doplňuje o nové funkce. Jedná se o obdobný princip služby jako v případě mobilních GSM komunikací, kde uživatel má k dispozici pouze telefonní přístroj a nevlastní žádnou telefonní ústřednu.
Obchodní Informační systém je programové vybavení sloužící k přehlednému zaznamenání základních informací o zákaznících. Umožňuje vytvořit záznam o firmě, ke každé firmě je možné přiřadit řadu záznamů o jejich zaměstnancích. Systém umožňuje zaznamenávat informace o jednotlivých jednáních, plnění úkolů. OIS má implementovanou vazbu na IP telefonii. Z OIS kliknutím na telefonní číslo zákazníka přímo vytáčíme spojení.
Správa školních počítačových sítí Nabízíme vytvoření integrované počítačové sítě školy s vysokým stupněm zabezpečení dat všech uživatelů. Aktualizaci serveru na verzi Windows SERVER 2003, Standard Edition, aktualizaci operačního systému všech PC na verzi Windows XP Profesional a instalaci Microsoft Office 2003 na všechna PC v síti.
Modul vzdálené správy (BieneRemote16GM-S) s interním GSM modemem pro monitorování digitálních signálů je navržen pro vzdálenou správu, monitorování a posílání varovných zpráv prostřednictvím GSM. Můžete získat SMS zprávu v době, kdy k monitorované události došlo, kdy byla detekována různými senzory (kouř, teplota, pohyb, úroveň nastavených hodnot apod.). Můžete poslat SMS zprávu jinému elektronickému zařízení, můžete zařízení v libovolné lokalitě SMS zprávou vypnout/zapnout (topení, světlo, klimatizaci a další). Zařízení může monitorovat 6+4 nezávislých vstupních signálů a ovládat až 6 výstupů. Kdykoliv na SMS zprávu dostanete odpověď o stavu zařízení. Modul může být použit pro vzdálenou správu v řadě zajímavých aplikacích.


IP telefonní ústředna Welltech ePBX-100 Je zařízení nové generace charakterizované označením "all-in-one". Je to pobočková ústředna pro malé a střední podniky. Je navržena pro práci v různých oblastech VoIP aplikacích, jako je automatická odpověď, konferenční hovory, přepojení hovoru, převzetí hovoru, záznamu vzkazu včetně jeho digitalizace a odeslání na e-mail adresáta.
WELL WRC3500 je kombinovaný WiFi router GW/AP/klient/bridge/repeater, 54 Mb/s, 1x WAN 10/100 Mb/s, 4x LAN 10/100 Mb/s. K tomuto zařízení můžete připojit ext. anténu (R-SMA konektor) a má i regulaci výstupního výkonu. Mezi další funkce WRC3500 patří také síťový scanner (Site Survey), který umožňuje jednoduše vyhledat dostupné wifi sítě.
Správa www stránek Potřebujete vytvořit nebo pravidelně aktualizovat Vaše webové stránky? Chcete poskytnout svým zákazníkům informace o produktech nebo o vaší firmě? Máme pro vás výhodnou nabídku na zpracování firemních/osobních webových stránek včetně kompletní správy dle nejnovějších technologií. Webové stránky tvoří nedílnou součást dobré presentace. Musí být proto přehledné, srozumitelné poskytující zájemci všechny potřebné informace. 
 

Hlavní stránka  I  Produkty a služby  I  Certifikáty  I  Reference  I  Kontakty