VIPHONE
 
 Produkt

   Viphone

 
Viphone je obchodní označení nové služby, kterou uvedla na český trh společnost Unient Communications, a.s v rámci veletrhu INVEX 2003.

Využití nových technologií - základním principem celé služby je orientace na telefonii prostřednictvím protokolu IP v kombinaci s prostředím moderních datových sítí. Služba integruje vše nejlepší ze světa telefonie a internetu a dává uživateli k dispozici nástroj, který výrazně zjednoduší komunikaci mezi pracovníky uživatele a jeho partnery. K dispozici jsou veškeré telefonní funkce (od základních až po sofistikované) podle přání uživatele.

Jednoduchost ovládání a používání je docílena orientací na standardní a běžně používané Internetové webové stránky a jednoduché interaktivní ovládání všech telefonních funkcí. Není potřeba se učit jinému způsobu ovládání než je klasické prostředí Internetu.

Investičních a provozních úspor je docíleno základní koncepcí služby viphone, která je založena na využívání centralizovaných systémů umístěných v hostingovém centru provozovatele. Odpadají tak veškeré náklady spojené s investicí do těchto technologií. Další devizou je fakt, že se jedná o službu a tudíž veškeré náklady jsou provozního charakteru. Uživatel tudíž není nucen ani průběžně investovat do údržby nebo upgrade jako v případě standardních telefonních systémů. Touto koncepcí je možno dosáhnout až 80% investičních úspor. Dalším nezanedbatelným faktorem úspory je i otázka poplatků za hovorné, kdy uživatel díky této službě ušetří až 60% současných nákladů.

Služba viphone je sice novinkou nejen na českém, ale i evropském trhu, nicméně již od svého představení na veletrhu INVEX 2003 v Brně budí pozornost nezávislých médií publikujících jak v elektronické podobě, tak v tištěné formě

Detailní informace o službě viphone naleznete na http://www.viphone.cz
 Obecný popis služby viphone
Popis služeb v tarifech
Vyzkoušejte službu viphone v režimu "vzdálená kancelář"

Hlavní stránka  I  Produkty a služby  I  Certifikáty  I  Reference  I  Kontakty