WELL WRC3500 je kombinovaný WiFi router
 

 
WELL WRC3500 je kombinovaný WiFi router postavený na oblíbeném chipsetu Realtek 8186 s funkcemi Home Gateway, Access Pointu, klienta, bridge, universal repeateru a čtyřportového switche. Podporuje také WISP pro bezdrátové připojení k internetovému poskytovateli a WDS pro prodloužení dosahu bezdrátové sítě. Toto velké množství režimů společně s často žádaným WAN portem umožňuje jeho univerzální nasazení. Pro kvalitní příjem signálu je vybaven R-SMA konektorem s možností připojení externí antény. Samozřejmostí je regulace výstupního výkonu v pěti stupních. Mezi funkce zařízení patří i síťový scanner (Site Survey), který umožňuje jednoduše vyhledat dostupné WiFi sítě. Bezpečí bezdrátové komunikace je řešeno šifrováním 64/128 WEP, WPA, WPA2, 802.1x a VPN pass-through, které poskytuje maximální možnou bezpečnost. Do jeho 4-portového switche můžete kromě počítačů připojit i IP SetTopBox, IPTV, IP telefon nebo úložiště dat.


Přes 10/100Base-T auto-crossover (MDI/MDI-X) WAN port lze gateway připojit za externí modem (např. ADSL nebo kabelový) a připojit tak WiFi a LAN síť k Internetu. Zařízení je přednastaveno pro plnou funkčnost domácí brány tak, aby po zapojení bylo připojení k Internetu ihned sdíleno. Disponuje dvěma různými klientskými režimy (s NAT nebo bez NAT), které WELL WRC3500 umožňují připojit se k bezdrátovému poskytovateli internetového připojení. Podle zvoleného režimu zařízení buď zůstane v podsíti poskytovatele nebo si vytvoří vlastní logickou síť.

Technické parametry:

 

Podpora WiFi standardů:

-          IEEE 802.11b 17dBm (Typical)

-          IEEE 802.11g 14dBm (Typical)

Chipset:

-          Realtek 8186, WiFi chip Realtek 8225

Rozhraní:

-          1x 10/100Base-T WAN (auto-cross. MDI/MDI-X)

-          4x 10/100Base-T LAN (auto-cross. MDI/MDI-X)

-          1x 802.11b/g WLAN

Napájecí zdroj:

-           AC 230V (50Hz), DC 12V max. 1A

Anténní systém:

-          externí všesměrová anténa 2 dBi;
           konektor R-SMA

-          regulace výstupního výkonu (1 – 18dBm)

Rozměry:

-          144 x 112 x 28 mm

Konfigurace:

-     Nezávislost na OS počítače

-     Jednoduché webové rozhraní

-     Možnost upgradu firmware

Síťové služby:

-     DHCP server, NAT (vč. Virtual Server, DMZ), Firewall (NAT, SPI, paketové        filtry, URL filtr), Site Survey (v režimu klient)

-     VPN pass through pro PPTP, L2TP a IP Sec

Režimy:

-     Home Gateway, Access Point, WDS, WDS Hybrid (AP+WDS), klient bez       NAT,klient s NAT (WISP), repeater, repeater + NAT

Zabezpečení:

-     Šifrování 64/128-bit WEP, WPA, WPA2 (AES), Radius (802.1x)

-     Filtrování MAC, URL adres

Více informací o tomto produktu naleznete zde.
 
Hlavní stránka  I  Produkty a služby  I  Certifikáty  I  Reference  I  Kontakty